Service-Fahrzeuge

[Translate to Dutch:]

Serwis pojazdów użytkowych

W związku z dużym zainteresowaniem jak i wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów pragniemy poinformować, że na zakładzie produkcyjnym MEGA w Nysie przy ul. Piłudskiego 55 świadczymy profesjonalne usługi serwisowe i remontowe. Usługi dotyczą każdej naczepyprzyczepy oraz ich elementów składowych m.in: układów jezdnych i hamulcowych; instalacji pneumatycznych i elektrycznych; plandek; osi; układów ABS, EBS; powłok lakierniczych; opon. Także w ramach usług pragniemy zaoferować modernizację naczep i przyczep.

 

Na terenie zakładu MEGA w Nysie świadczymy usługi w zakresie:

 

Jako firma, która już istnieje od lat na rynku i cechująca się gwarancją wysokiej jakości na podstawie certyfikatu ISO - stawiamy na zadowolenie klienta. Zajmujemy się produkcją naczep i przyczep dzięki czemu w przypadku napraw i remontów potrafimy profesjonalnie zbadać, naprawić i zmondernizować pojazd od podstaw.

W konkluzji, oferujemy remonty kapitalne, powypadkowe zabudów, naczep, przyczep, ram (stalowych i aluminiowych) i osi. Dodatkowo zajmiemy się naprawą układów jezdnych i hamulcowych, instalacji pneumatycznych i elektrycznych, układow: ABS i EBS oraz wszelką modernizacją. Na koniec możemy zaoferować profesjonalną diagnostykę komputerową i lakierowanie.