This page is not translated yet. Look here for some time later.

Naczepa Uniwersalna

(kopiuj 1)

[Translate to English:] Konstrukcja podwozie naczepy posiada standardowe wymiary przestrzeni ładunkowej naczepy firanki i wynosi 13,6m długości.

Specjalna konstrukcja ramy w której zamontowano dodatkowo 8 uchwytów kontenerowych oraz 20 gniazd do których można zamontować specjalne kłonice do transportu drewna pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości transportowe naczepy.

Dzięki połączeniu rożnych wariantów i zastosowaniu szeregu rozwiązań otrzymujemy uniwersalny pojazd do transportu wszelkich ładunków.

All in one (Uniwersum):

[Translate to English:] Naczepa Uniwersalna: Kłonicowa

  • Naczepa Uniwersalna: Kłonicowa
  • Naczepa Uniwersalna: Kłonicowa z przyczepą sprzęgającą

[Translate to English:] Specjalne gniazda kłonic w spawane do obrzeża ramy pozwalają na montaż kłonic z górnym elementem wysuwanym, dzięki temu mamy możliwość transportu drewna na całej długości naczepy.

[Translate to English:] Naczepa Uniwersalna: Do słomy

  • Naczepa Uniwersalna: Do słomy
  • Naczepa Uniwersalna: Do słomy z przyczepą sprzęgającą

[Translate to English:] Po całkowitym zdemontowaniu wszystkich elementów otrzymujemy idealnie płaską powierzchnię ładunkową, dzięki możliwości zamontowania dodatkowej ramy pomocniczej na tylnym obrzeżu naczepą można transportować sprasowane bele słomy. W połączeniu z wózkiem sprzęgającym MARIO zestaw doskonale sprawdza się w transporcie rolniczym.

[Translate to English:]

[Translate to English:] Naczepa Uniwersalna: Podkontenerowa

  • Naczepa Uniwersalna: Podkontenerowa 2x20
  • Naczepa Uniwersalna: Podkontenerowa 1x40

[Translate to English:] Po zdemontowaniu stelaża dachu, drzwi tylnych, dzięki uchwytom w ramie naczepy możemy transportować kontenery w konfiguracji: 2x20', 1x40'.

[Translate to English:] Naczepa Uniwersalna: Kolimulda

Naczepa Uniwersalna - Kolimulda

[Translate to English:] Inne możliwości naczepy Uniwersalnej to między innymi, zastosowanie specjalnej ramy pomocniczej montowanej na podłodze z wykorzystaniem gniazd kłonic. Naczepą uniwersalną można transportować blachę w kręgach uzyskując w ten sposób naczepę kolimulde.


[Translate to English:]

[Translate to English:] Naczepa Uniwersalna: Firana

Naczepa Uniwersalna - Firana

[Translate to English:] Standardowa zabudowa firana z tylnymi drzwiami aluminiowymi pozwala na transport wszelkich ładunków spaletyzowanych, uchwyty w obrzeżach ułatwiają zamocowanie towaru. Istnieje dodatkowo możliwość podniesienia dachu o 200mm, zwiększając tym samym możliwość załadunku.

[Translate to English:]

[Translate to English:] RAMA NACZEPY UNIWERSALNEJ

[Translate to English:] PODWOZIE NACZEPY UNIWERSALNEJ

[Translate to English:] Szczegółowych informacji udzielą