MEGA informacje

Ankieta

Ankieta:
Skąd o nas wiesz?:
Ocena strony: Bardzo zła
Zła
Średnia
Dobra
Bardzo Dobra
Co szukałeś?: Informacji dot. naczep MEGA
Cenniku ofert MEGA
Kontaktu z firmą MEGA
Oferty naczep/przyczep MEGA
Inne...
Co jeszcze powinno się pojawić:
Czy chcesz nawiązać kontakt z firmą?: NIE
TAK
Wyślij

Skup naczep

Skup - Informacje:
Wychodząc na przeciw Pań„stwa oczekiwaniom uruchomiliś›my skup naczep używanych. Istnieje również możliwość pozostawienia naczepy w rozliczeniu.
Prosimy o kontakt, na pewno rozważymy każdą propozycję.
Kontakt:
Włodzimierz Było
Włodzimierz Było
Przedstawiciel
pl en
Honorata Machowska
Honorata Machowska
Handlowiec
pl en de

Zapytanie

Zapytanie:
Temat zapytania:
Zalecany kontakt: Osobisty
Telefoniczny
E-mailowy
Pocztowy
Inny...
Imię / Nazwa firmy:
Dane kontaktowe:
Treść zapytania:
Zgoda:

Zgoda na przetwarzanie danych przez MEGA Nysa sp. z o.o. [REGULAMIN]

Wyślij

MEGA z Nysy w Grupie BENALU

Nysa 12 wrzesień 2017 r.

 

Francuska Grupa BENALU zakupiła 100% udziałów w firmie MEGA. Firma MEGA jest dużym, liczącym się polskim producentem naczep i przyczep.

 

Grupa BENALU składa się z firm BENALU i BENNES MARREL. Posiada zakłady produkcyjne w Liévin i w Andrézieux-Bouthéon gdzie zatrudnia około 500 osób. Grupa jest jednym z europejskich liderów w produkcji naczep i przyczep oraz zabudów pojazdów. Jej roczne obroty sięgają 120 mln euro.

 

Pan Renaud Sueur - Prezes BENALU - uważa, że nabycie firmy MEGA przyczyni się do rozwoju grupy BENALU na szybko rozwijających się rynkach Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Dotychczasowa produkcja w Nysie pod marką MEGA będzie kontynuowana. Inwestor zamierza w krótkim czasie zainwestować w MEGA ponad 9 mln PLN (2,1 mln EUR). Ma to być inwestycja typu CAPEX. Docelowo ma być usprawniona produkcja, rozszerzy się asortyment produktów i ponad dwukrotnie zwiększy się ilość produkowanych pojazdów. BENALU do firmy MEGA, oprócz znaczących inwestycji wnosi również swoje pięćdziesięcioletnie doświadczenie w organizacji produkcji pojazdów. BENALU udostępni firmie MEGA swoje najnowsze technologie i rozwiązania produkcyjne. Widocznych efektów możemy spodziewać się już w pierwszej połowie 2018 roku.

 

Jerzy Stawiński - Prezes Zarządu MEGA – uważa, że BENALU jest solidnym inwestorem z dużym doświadczeniem w zakresie produkcji pojazdów do transportu masowego, dlatego te plany są jak najbardziej realne. Będąca w dobrej kondycji finansowej firma MEGA uzyskała szansę na przyśpieszenie rozwoju a zatrudnieni ludzie na lepsze warunki pracy.

 

Jesteśmy przekonani, że dla Nysy i jej mieszkańców oraz pracowników zakładu MEGA połączenie firm oznacza duże korzyści i rozwój. Z optymizmem patrzymy w przyszłość. 

MEGA Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o. o. | ul. Piłsudskiego 55 | 48-303 Nysa
KRS:0000196021 - Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy - 60000 PLN | REGON 532431627 | NIP 754-276-24-31

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji! - zobacz.