Referent w dziale zaopatrzenia

Wymagania:

    1. Wykształcenie minimum średnie techniczne
    2. Staż pracy mile widziany
    3. Znajomość pakietu Office
    4. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie  i piśmie
    5. Sumienność, uczciwość i odpowiedzialność

    Zakres obowiązków:

      1. Ofertowanie i zamawianie materiałów

      Kandydatom oferujemy:

      1. Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych
      2. Umowa na czas określony
      3. Wynagrodzenie miesięczne:  2100 - 2775zł brutto

      Wymagane dokumenty

      1. Curriculum Vitae  wraz z klauzulą: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 stycznia 1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883"
      2. List motywacyjny

      Dokumenty prosimy przesyłać na adres e-mailowy nabór lub na adres:

      MEGA Sp. z o.o.

      ul. Piłsudskiego 55

      48-303 Nysa

      tel. kontaktowy: 77 449 4077