Elektryk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz elektronarzędzi i instalacji według harmonogramu pod kątem elektrycznym
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn, elektronarzędzi i instalacji
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części w uszkodzonych maszynach, elektronarzędziach i instalacjach
  • Prowadzenie bazy danych o przeglądach, konserwacjach i naprawach (praca w programie Narzędziownia)
  • Prowadzenie bazy danych kosztów przeglądów, konserwacji i napraw (praca w programie Narzędziownia)
  • Nadzór nad pracą w zakresie elektryki firm zewnętrznych
  • Nadzór i kontrola nad infrastrukturą przesyłania energii elektrycznej na terenie zakładu
  • Kontrola i dbałość o ciągłość zasilania w energię elektryczną całego zakładu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe – elektryczne
  • Mile widziane doświadczenie 1 rok (niekoniecznie) na pokrewnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość instrukcji stosowania przyrządów pomiarowych
  • Ogólna wiedza z zakresu elektryki przemysłowej
  • Predyspozycje do pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Skrupulatność
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Application form