Konserwator urządzeń dźwignicowych

Opis stanowiska:

  • Przeglądy i konserwacje urządzeń dźwignicowych oraz przygotowanie do odbioru UDT
  • Usuwanie usterek w pracy urządzeń
  • Ocenę stanu technicznego urządzeń
  • Praca powyżej 3 m

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Staż pracy: mile widziane doświadczenie w konserwacji, serwisowaniu urządzeń elektrotechnicznych lub pracy w służbach utrzymania ruchu
  • Umiejętność, specjalność – uprawnienia: mile widziane uprawnienia UDT na konserwację/obsługę urządzeń,  uprawnienia SEP do 1 KV
  • Otwartość na naukę i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Rozwój zawodowy- zdobywanie kwalifikacji do konserwacji urządzeń UDT
  • Kultura bezpieczeństwa pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Kandydatom oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w dużej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie m-czne: 2775,00 – 3923,00 PLN brutto
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty

  • Curriculum Vitae (mile widziane ze zdjęciem), wraz z klauzulą: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA Sp. z o.o., ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 w Nysie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko na które aplikuję.”
  • List motywacyjny

Application form