Kupiec

Zadania:

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Porównywanie ofert, negocjacje i wybór dostawców
  • Przygotowywanie rekomendacji wyselekcjonowanych dostawców
  • Bieżący nadzór nad statusem prowadzonych działań zakupowych
  • Dbałość o zapewnienie racjonalnych kosztów zakupów, pod kątem wymagań jakościowych, terminowości dostaw oraz terminów płatności
  • Okresowe renegocjacje obowiązujących warunków handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku zakupowym w międzynarodowej firmie (koniecznie w firmie produkcyjnej)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia procesu zakupowego dla różnych grup materiałowych/kategorii zakupowych dla zakupów pośrednio i bezpośrednio produkcyjnych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra orientacja w obszarze technicznym
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Doświadczenie w dużej, potężnie rozwijającej się firmie

Wymagane dokumenty

  • Curriculum Vitae (mile widziane ze zdjęciem), wraz z klauzulą: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA Sp. z o.o., ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 w Nysie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko na które aplikuję.”
  • List motywacyjny

Application form