Operator maszyn

Zakres obowiązków :

  • obsługa maszyn do obróbki blach i profili stalowych tj. prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe oraz pilarki taśmowe sterowane ręcznie i numerycznie NC, CNC,

Wymagania:

  • umiejętności manualne oraz podstawy z zakresu mechaniki technicznej i metaloznawstwa,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice.
  • obsługa komputera w stopniu średnio-zaawansowanym.

Wykształcenie:

  • zawodowe, średnie techniczne, najlepiej kierunkowe

Stawka:

  • w okresie próbnym 18,00 -19,50 zł brutto
  • po okresie próbnym w zależności od nabytych umiejętności pow. 19,50 zł brutto

Oferujemy:

  • umowę na czas nieokreślony
  • zdobycie doświadczenia i rozwój w dużej, prężnie rozwijającej się firmie

Wymagane dokumenty:

  • Curriculum Vitae (mile widziane ze zdjęciem), wraz z klauzulą: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA Sp. z o.o., ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 w Nysie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko na które aplikuję.”
  • List motywacyjny

Application form