Referent ds. handlowych

Zadania:

  • Realizacja procesu wydania zamówienia do klienta
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do wydania zamówienia
  • Sprawdzanie/kontrolowanie zamówień przed wydaniem do klienta
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w dziale sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Wsparcie sprzedaży części zamiennych
  • Pomoc w organizacji odpraw celnych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Biegła obsługa komputera, w szczególności znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stałą pensję
  • Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę
  • Zdobycie doświadczenia
  • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu

Wymagane dokumenty

  • Curriculum Vitae (mile widziane ze zdjęciem), wraz z klauzulą: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEGA Sp. z o.o., ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 w Nysie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko na które aplikuję.”
  • List motywacyjny

Application form